Jednoduchosť, férovosť a osobný prístup.

To sú tri základné hodnoty, ktoré sa snažíme pretaviť aj do projektu SuperAdresa.sk a všetkých našich projektov.

Jednoduché a inovatívne služby

Snažíme sa počúvať našich klientov a neustále pracujeme na inováciách, ktoré uľahčia vaše podnikanie.

Férový a transparentný prístup

Na trhu sa pohybujeme už viac ako 13 rokov a od začiatku chceme podnikať férovo a zodpovedne, pretože veríme, že tak sa budujú dlhodobé vzťahy.

Osobný prístup

Osobný prístup a dobré dlhodobé vzťahy s našimi klientmi sú pre nás veľmi dôležité. Vaša spokojnosť je pre nás hlavný cieľ.

300+

spokojných
klientov

Vaša spokojnosť
je naším úspechom!

S radosťou sledujeme úspešné príbehy firiem našich zákazníkov. Ďakujeme všetkým, ktorí využili naše služby.

Kto stojí za projektom SuperAdresa.sk?

Zakladateľ a majiteľ projektu SuperAdresa.sk a partner účtovnej spoločnosti TaxWise. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a absolvoval aj dvojročné štúdium účtovníctva AAT v Anglicku ukončené stupňom Level 4.

Poradenstvu sa venuje aktívne už od roku 2006 a v SuperAdrese má na starosti riadenie a smerovanie projektu, ako aj reálne konzultácie pre klientov.

Naše ďalšie projekty

TaxWise

V spoločnosti TaxWise poskytujeme komplexné služby v oblasti oblasti účtovníctva, daňového poradenstva vrátane registrácií spoločností ako platiteľov DPH, spracovania miezd a súvisiacich služieb.

Na základe reálnych potrieb našich klientov poskytujeme naše služby podľa reálnych zaúčtovaných dokladov. Mesačný balík sa teda prispôsobuje klientovi každý mesiac, nakoľko si myslíme, že tento prístup je najviac férový.

Accai

Vytvorili sme jedinečné online riešenie, ktoré kombinuje bezplatný fakturačný nástroj, otvorené bankovníctvo, automatizované účtovníctvo v reálnom čase spojené s interaktívnym reportingom, a to všetko s využívaním najmodernejších technológií a umelej inteligencie.

Systém Accai navyše stále vylepšujeme a snažíme sa zapracovať čo najviac pripomienok našich reálnych klientov, ktorí tento systém využívajú.